Menu
Your Cart

Blog Yazılarımız RSS Feed

12 Şub Yatay Santrifüj Pompa
Erol 0 56
Yatay Santrifüj PompaTek Kademeli Santrifüj Pompalar, uçtan emişli santrifüj pompalar diye de anılır.Yatay Santrifüj Pompaların Dizaynı:Yatık spiral Santrifüj gövdeli, tek kademeli – arkadan çekip çıkartılabilen tip santrif¸pompa.Dizaynı optimize edilmiş çark ile -yüksek verimlilik ve düşükenerji sarfiyatı sağlanmıştır.Mil, salmastra bölgesinde değ..
12 Şub Yağmur Suyu Toplama Sistemleri
Erol 0 55
Yağmur suyu toplama sistemi kuruluma hazır olarak gelir ve gerekli tüm aksesuarlara sahiptir. Sistem yeraltı kilerleriyle ve zemindeki depolama tanklarıyla kombine edilebilir.Kendinden emişli, çok kademeli santrifüj pompasantrifüj pompa  Kontrol ve izleme ünitesiSistem kontrol ünitesitalep odaklı, entegre Şebeke suyu depolama tankıŞebeke su back-up..
12 Şub Yangın Vanaları
Erol 0 288
Yangın Vanası Nedir?Yangın anında acil müdahale etme ihtiyacını karşılayan suyu açma ve kesme vanalarına yangın vanası denir. Yangın hattında kullanılmak üzere hem dolaylı hem de doğrudan bir sistemle çalışır. Kat vanaları ya 2 ya da 21/2 ölçülerinde üretilir. Yangın anında oluşabilecek fazla su basıncını kontrol etmede önemli bir görev üstlenirler..
12 Şub Vortex Pompalar
Erol 0 57
Kullanım Alanları :1) Vortex Pompalar Katı parçacık geçirgenliği 35 mm’ ye kadar, kirli ve lifli malzeme bulunduran atık suların tahliyesinde İnşaat temel suları drenajında lağım suyu basılmasında.2) Vortex Pompalar Kirli atık su ve drenaj sularının tahliyesinde Çamaşırhanelerde ve endüstride lif içeren atık suların pompalanmasında Atık su ve domes..
12 Şub Vanalar ( Glob Vana )
Erol 0 56
Vana Genel ÖzelliklerGlob vanalar, yüksek sıcaklık ve basınca mukavim yapısı ile sanayi uygulamalarında oldukça geniş yelpazede kullanım alanına sahiptirler. Glob vanalar lineer akış tipli olup, gövde, kapak, mil ve volandan meydana gelmektedir. Glob vanaların dış ortama karşı sızdırmazlığı conta ile sağlanırken, iç kısmındaki sızdırmazlık sit vası..
12 Şub Tek Pompalı Hidroforlar
Erol 0 55
Tek Pompalı Hidroforlar; sessiz, konforlu ve güvenilirdir. Montajı kolay ve tüm elemanlarıyla kullanıma hazırdır. Düşük elektrik tüketimi ve işletim mağliyeti, Pompalar kaplinli tip olup, bakım avantajı sağlar. Susuz çalışmaya karşı koruma sistemlidir. Titreşim önleyici özel imal edilmiş elastik takozlar teslimat kapsamında olup ayrıca beton kaide ..
12 Şub Sprinkler Bağlantı Hortumları
Erol 0 59
Sprinkler Bağlantı Hortumları Nedir?Yangın anında acil müdahale gerektiği için büyümesine olanak vermeden tespitinin yapılıp söndürülmesi gerekir. Tüm işlemler zaman alacağı için devreye girecek acil durum sistemine ihtiyaç vardır. Sprinkler sistemi yağmur yağdırma görevi göstererek havadan yangını söndürmeye odaklanır. Yüklü miktarda suyu boşalabi..
12 Şub Solenoid Valf
Erol 0 56
Solenoid Valfler, AC veya DC elektrik enerjisi ile çalışan, su, hava ,buhar vb. çeşitli akışkan hatlarının kontrolü işlevini gören, konumuna göre Normalde Açık veya Normalde Kapalı olan, çalışma prensibine göre direkt çekmeli veya pilot kumandalı olarak ayrılan, iki veya üç yollu vanalardır. Valfin içerisindeki pistonu hareket ettirmek için valfin ..
12 Şub Santrifüj Pompa
Erol 0 28
Santrifüj PompaYenilebilir Enerji Genel Müdürlüğü’nden (YEGM) alınan bilgiye göre, Avrupa Komisyonunun yapmış olduğu çalışmalara göre, dünyanın elektrikli motor ihtiyacının ortalama yüzde 22’sinin pompalama sistemleri tarafından kaynaklandığı sonucuna ulaşılmıştır. Pompalama sistemi için kullanılan çok büyük oranlardaki enerjiler için, pompalama si..
12 Şub Şamandıralı Kondenstop
Erol 0 60
Şamandıralı KondenstoplarŞamandıralı Kondenstoplar, özellikle kondens miktarı ile değişen sürekli tahliyeyi buhar doyma sıcaklığında gerçekleştirir. Ani ve geniş basınç değişimlerinden etkilenmez. Daha çok, kondens tahliyesinin hızlı olması istenen, kondens birikiminin boru hattında olmasının sakıncalı olduğu sistemler için tercih edilir. Otomatik ..
12 Şub Saf ve Kirli Akışkanlar için Kendinden Emişli Pompa
0 54
Saf ve Kirli Akışkanlar için Kendinden Emişli Pompalar, temiz su, fabrikalardaki endüstriyel sıvı ve uygulamalarda, geniş kapsamlı sulamalarda, ısıtma ve soğutmalarda, yangın sistemlerinde kullanılırlar. Teknik Özellikler :Pompalarda maks. debi 144 m3/hPompalarda maks. debi 600 m3/hSantrifüj pompalar dökme demirden imal edilmişlerdir.Pompalarda sıv..
12 Şub Pnömatik Aktuatör
Erol 0 59
ÇİFT  ETKİLİ  PNÖMATİK AKTÜATÖRLERGenel ÖzelliklerYüksek performanslıUzun ömürlüYüksek tork (döndürme momenti) çıkışlıPozisyon göstergeliGövde : Alüminyum ekstrüzyon, (istek üzerine sert anodize kaplı)Opsiyonel epoksi boyalı gövde (kimyasallara karşı) veya kimyasal nikel kaplı gövdePistonlar ve kapaklar alüminyum enjeksiyonÇift etkili aktüatörler, ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)