Menu
Your Cart

Kauçuk Kompansatörler

Marka: AYVAZ Model: Kompansatör Titreşim Yutucu Kauçuk Marine Tip EPDM Ayvaz
Marin Tip Kauçuk Kompansatörler, oluşan titreşim ve gürültüyü absorbe eden genleşme parçalarıdır. Emme ve basmada pompa sistemlerinin vazgeçilmez elemanlarıdır. Termal ve mekanik gerilimi azaltırlar. Üç boyutlu (yanal, açısal, eks..
2.182,11TL 5.455,28TL
Vergiler Hariç:1.849,25TL
Marka: AYVAZ Model: Kompansatör Kauçuk Marine Tip Yüksek Sıcaklık EPDM HP
Marine Tip Kauçuk Kompansatörler, oluşan titreşim ve gürültüyü absorbe eden genleşme parçalarıdır. Emme ve basmada pompa sistemlerinin vazgeçilmez elemanlarıdır. Termal ve mekanik gerilimi azaltırlar. Üç boyutlu (yanal, açısal, eksenel..
2.781,59TL 6.953,98TL
Vergiler Hariç:2.357,28TL
Marka: AYVAZ Model: Kompansatör Titreşim Yutucu Kauçuk Marine Tip NBR Ayvaz
Marine Tip Kauçuk Kompansatörler, oluşan titreşim ve gürültüyü absorbe eden genleşme parçalarıdır. Emme ve basmada pompa sistemlerinin vazgeçilmez elemanlarıdır. Termal ve mekanik gerilimi azaltırlar. Üç boyutlu (yanal, açısal, e..
2.254,05TL 5.635,12TL
Vergiler Hariç:1.910,21TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Kauçuk kompansatörler esnek yapılarının yanında işletme şartlarına dayanıklı sağlam bir yapıya sahiptirler . Özel profil formları kompansatörlere yüksek "SES ve TiTREŞiM KESiCi" özelliği kazandırmaktadır. Bu kompansatörler ayrıca her yönde açısal, yanal ve eksenel genleşme alma kapasitesine sahiptir. Kauçuk gövdenin döner flanş dışına olan çıkıntısı doğal bir conta vazifesi görmekte ve bu suretle ayrıca bir contaya ihtiyaç duyulmamaktadır. .