Menu
Your Cart

Kondenstop İstasyonu BK-33 SK Şamandıralı Ayvaz

Kondenstop İstasyonu BK-33 SK Şamandıralı Ayvaz
-60 %
Kondenstop İstasyonu BK-33 SK Şamandıralı Ayvaz
1.642,56TL
4.106,40TL
KDV Dahil: 1.392,00TL

Mevcut Seçenekler:


BK-33 Kondenstop İstasyonu, BK-33 TD (termodinamik), BK-33 TK (termostatik), BK-33 SK (şamandıralı) ve BK-33 BM (bimetalik) kondenstoplarla kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 
BK-33 Kondenstop İstasyonunun akış yönünde bağlantıyı kesen iki stop vanası vardır. Stop vanalar piston tipidir. Boru konektörünün, boru tesisatının boşaltımı, kondenstop testi için opsiyonel test tahliye valfleri mevcuttur.
BK-33 SK Şamandıralı Buhar Tutucu, özellikle kondens miktarı ile değişen sürekli tahliyeyi buhar doyma sıcaklığında gerçekleştirir. 
Ani ve geniş basınç değişimlerinden etkilenmez. Daha çok, kondens tahliyesinin hızlı olması istenen, kondens birikiminin boru hattında olmasının sakıncalı olduğu sistemler için tercih edilir. 
Otomatik sıcaklık kontrollü sistemler için ideal kondenstoptur.
Tahliye görevini yerine getiren şamandıranın yanı sıra, hava tahliyesi de gövde içinde mevcut termostatik kapsül tarafından gerçekleştirilir. 
Böylece boru hattında, hava birikintileri ile oluşan koç darbeleri önlenmiş olur. 
Aynı zamanda şamandıranın herhangi bir nedenle fonksiyonunu kaybetmesi durumunda termostatik kapsül devreye girerek kondens tahliyesine devam eder ve sistemde tıkanıklığı önler.

Maks. Basınç:
40 bar

Maks. Sıcaklık:
400 °C

Maks. Çalışma Basıncı:
32 bar

Maks. Çalışma Sıcaklığı:
400 °C

Uygulamalar:
- Kurutma üniteleri
- Presleme üniteleri
- Buhar ceketleri
- Ütüler

Montaj:
BK-33 SK Şamandıralı Tip Kondenstopun, boru konnektörüne montajı kolayca yapılabilir. İdeal olarak, kondenstop yatay boru tesisatı üzerine monte edilmelidir.  
Boru konnektöründe akış ok yönünde olmalıdır. 
Kondenstopa  ait bağlantı yüzeyi yatay düzlemde olmalıdır.

Yorum Yap

Dynamic Content for module_id = 290