Menu
Your Cart

Kondenstop Termostatik Hava Atıcı 1/2” Dişli TKK-61Ayvaz

Kondenstop Termostatik Hava Atıcı 1/2” Dişli TKK-61Ayvaz
-60 %
Kondenstop Termostatik Hava Atıcı 1/2” Dişli TKK-61Ayvaz
705,64TL
1.764,10TL
KDV Dahil: 598,00TL

Hava, ana buhar tesisatının ve cihazların ilk işletmeye alınması esnasında mevcuttur. Ayrıca buhar beslemesi kesildiğinde, sisteme tekrar hava girişi olur. Hava, kondens suyunda eriyerek kazana geri gelir ve korozyona neden olur. Aynı zamanda sistemde bulunan hava, buhar sıcaklığını da düşürür.

Ana buhar hatlarının havası hat sonunda atılır. Otomatik termostatik hava atıcılar, soğuk hava ile yaş buhar hava karışımını boşaltır. Karışımın buhar sıcaklığına yakın bir dereceye yaklaşması sırasında kendini kapatır.

Gövde malzemesi pirinç, diğer tüm iç aksamı paslanmaz çelik olan TKK61 serisi Termostatik Kondenstoplar, özellikle düşük basınçlı ortamlar için uygun kondenstop tipidir.

Özel olarak konfeksiyon ve tekstil sanayiinde, buhar radyatörleri ve düşük basınçlı buhar ünitelerinde rahatlıkla kullanılabilir. Otomatik hava tahliyesi yanında kondens yüküne bağlı Olarak kesikli veya sürekli boşaltma sağlar.

TKK61 Hava Atıcılar, verimli ve uzun süre çalışabilmesi için boru hattına her pozisyonda bağlanabilirler. Bakım ve kondenstop değiştirme işlemlerinin güvenli olmasını sağlamak için uygun izolasyon vanaları konulmalıdır.

Uygulamalar:

  •  Ütüler
  •  Radyatörler

Yorum Yap

Dynamic Content for module_id = 290