Menu
Your Cart

Kondenstop Termostatik TKK-2N Ayvaz

Kondenstop Termostatik TKK-2N Ayvaz
-60 %
Kondenstop Termostatik TKK-2N Ayvaz
708,00TL
1.770,00TL
KDV Dahil: 600,00TL

Mevcut Seçenekler:

TKK2N Termostatik Kondenstopların korozyon dayanımı yüksek termostatik elemanı, buhar doyma eğrisini sabit bir farkla takip ederek, buhar hattından kondens ve yoğuşmayan gazların tahliyesini sağlar. Koç darbesinden etkilenmeyen termostatik kondenstopların korozyona dayanımı da oldukça yüksektir.

TKK2N tipinde süzgeç, kapağın altındadır.

Temizleme işlemi için, gövde üzerindeki kapağın açılması yeterlidir. Tüm termostatik kondenstopları gibi TKK2N ürünü de talebe bağlı olarak 3 farklı kapsülden birini uygulama şartlarına bağlı kalmak kaydıyla içerir. Standart üretimlerde "S" tipi kapsül kullanılmaktadır. Tahliye işlemini sürekli bir şekilde gerçekleştiren kondenstopun tüm iç aksamı yedek parça olarak temin edilebilir. Aynı zamanda sit içinde mevcut bilya, sistemde oluşan yüksek geri basınçta çek valf görevi görerek kondensin buhar hattına karışmasını önler.

TKK2N Termostatik Kondenstoplar, verimli ve uzun süre çalışabilmesi için boru hattına her pozisyonda bağlanabilirler. Bakım ve kondenstop değiştirme işlemlerinin güvenli olmasını sağlamak için uygun izolasyon vanaları konulmalıdır.

 Termostatik Kondenstop Uygulamalar:

  •  Takip Hatları
  •  Kurutma Üniteleri
  •  Presleme Üniteleri
  •  Buhar Ceketli Borular
  •  Ütüler

Yorum Yap

Dynamic Content for module_id = 290