Menu
Your Cart

Stevi Elektik Aktüatörlü On/Off Vana (KVS 12) DN25

Stevi Elektik Aktüatörlü On/Off Vana (KVS 12) DN25
Stevi Elektik Aktüatörlü On/Off Vana (KVS 12) DN25
13.158,75TL
KDV Dahil: 13.158,75TL

Ari Armaturen Elektrik Aktüatörlü Kontrol Vanalarının uygulama alanları endüstriyel tesislerden santrallere, besleme ve dağıtım sistemlerine kadar uzanır. Kontrol vanaları, vana ve tahrik ünitesinden oluşur.

Kontrol amaçlı olarak pozisyoner, limit switch ve selenoid vanalar gibi aksesuarlar vanalara ilave edilebilirler. Vana gövde malzemesi olarak pik döküm, sfero döküm, dökme çelik, paslanmaz veya soğuğa dayanıklı döküm çelik, dövme çelik veya paslanmaz dövme çelik kullanılabilir. Komple olarak korozyona dayanıklı versiyonlar da mevcuttur. Vananın gövde ve tahrik ünitesi olmak üzere tüm parçaları paslanmaz çeliktir.

Yerinde kolay değiştirme ve yüksek sıcaklıkta çalışabilme imkanına sahip Ari Armaturen Elektrik Aktüatörlü Kontrol Vanaları, en iyi dişli sistemi ile yüksek perFormans sunar. Kendinden başlatma ile ilk devreye almada vana stroğunu otomatik ayarlama özelliği ve ekonomikliği bu vanaları üstün kılar.

Dış ortama sızdırmazlık sağlayan metal körüklü yapısı ile güvenilirlik sağlayan bu vanalar; 50:1 kesin kontrol ve yüksek performansı ile PTFE V-ring, PTFE salmastra, grafit salmastra, metal körüklü sızdırmazlık özelliğine sahiptirler.

Uygulamalar:
-Enerji üretimi
-Rafineriler
-Petrokimya tesisleri
-Kimya sektörü
-Gıda tesisleri
-Kağıt fabrikaları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Dynamic Content for module_id = 290